Kachlová kamna

Vážení zákazníci,
dnes se od topení očekává nejen teplo, ale i zdravé klima. Kamna naší firmy vám zajistí vše, co očekáváte. Příjemné teplo, nenapodobitelnou atmosféru domácí pohody a hlavně levný provoz. Kachlová kamna jsou dlouhodobou investicí a je důležité vzít na zřetel i ekonomiku provozu.

Image 0 -

Kachlová kamna udrží bezprašné prostředí a stálou teplotu vytápěného prostoru včetně zdí. Mají mimořádnou výhřevnost s dlouhodobou účinností při minimální energetické a tím i ekonomické náročnosti.
Tyto vlastnosti nenabízí žádný jiný druh vytápění obytných místností.

Nabízíme vám výběr ze široké palety kachlů a barev. Máte možnost zvolit si tvar a velikost kamen. Rádi s vámi prokonzultujeme všechny požadavky na vytápění či vaření a navrhneme optimální řešení. Zrealizujeme váš vlastní návrh, nebo pro vás vytvoříme originální model.

Image 0 -

Kachlová kamna naší firmy se sestavují z ručně mačkaných kachlů, šamotových a hliněných vyzdívek, spojovacího materiálu a kování. Stavíme kamna na zděné omítané podezdívky, z kachlů od podlahy se zásobníkem na dřevo.

V kamnech lze topit přímo nebo z vedlejší místnosti. Kachlové sporáky dodáváme s veškerým kováním, litinovými pláty, s jedno či dvoutroubou na pečení.
Stavíme kachlové krby, zabudujeme krbovou vložku, ke které je potřeba technická dokumentace.

Kachlová kamna na dřevo jsou bezpečná, pokud je postaví odborník s kvalifikací a oprávněním stavět kamna a krby.
Kachlová kamna vyrobená naší firmou zaručují vašemu domovu neopakovatelné kouzlo prostředí, kam se budete vždy rádi vracet.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Image 9 -
Image 10 -
Image 11 -
Image 12 -
Image 13 -
Image 14 -
Image 15 -
Image 16 -
Image 17 -
Image 18 -
Image 19 -
Image 20 -
Image 21 -
Image 22 -
Image 23 -
Image 24 -
Image 25 -
Image 26 -
Image 27 -
Image 28 -
Image 29 -
Image 30 -
Image 31 -
Image 32 -
Image 33 -
Image 34 -
Image 35 -
Image 36 -
Image 37 -